مدیر عامل باشگاه سپاهان گفت: استقرار ویدئوچک در ورزشگاه ۲۵ آبان اصفهان مدنظر قرار گرفته است تا بتوان از ظرفیت آن استفاده و شرایط حرفه‌ای را برای مسابقات فراهم کرد.

 محمدرضا ساکت در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ویدیو چک ظرفیتی است که باید در تمام استان‌ها باشد و به آن احترام بگذارند، زیرا باعث کاهش تنش در فضای برگزاری مسابقات می‌شود و شرایطی کاملاً حرفه‌ای را برای والیبال به وجود می‌آورد.  

وی تیم والیبال سپاهان را مجموعه‌ای کاملاً هماهنگ دانست و افزود: از لحاظ کادر فنی، کادری بسیار خوب و با دانش داریم. چند بازیکن از رده‌های پایه و جوانان سپاهان به انتخاب سرمربی تیم به این مجموعه اضافه‌ شده‌اند که این خود نقطه‌ای مثبت برای آینده والیبال است.  

مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به اینکه باشگاه رده‌های سنی جوانان، نوجوانان و نونهالان را سازمان داده است، تصریح کرد: سپاهان، چتر استعدادیابی خود را در استان پهن کرده و در شهرستان‌های مختلف نظیر مبارکه، خمینی‌شهر، کاشان و دیگر شهرهایی که ظرفیت والیبال دارد، در حال شناسایی و جذب استعدادها هستند.

ساکت ادامه داد: سیاست‌مان این است که در رشته‌های ورزشی‌ به استعدادیابی  بپردازیم تا بتوانیم آینده هر رشته را با نیروهایی که پرورش می‌دهیم، تضمین کنیم.  این اتفاق در فوتبال افتاده است و هرسال چند بازیکن جوان به تیم اضافه می‌شود و اکنون در والیبال نیز این مسئله شکل گرفته تا بتوانیم بهتر پیش برویم.

مدیر عامل باشگاه سپاهان خاطر نشان کرد: امروز در مسابقات بین‌المللی، قاره‌ای و باشگاهی و در همه سطوح سنی ویدئو چک وجود دارد و ما به‌طور جدی روی این پروژه کار می‌کنیم تا بتوانیم سالن ۲۵ آبان را به‌صورت ثابت مجهز به ویدئو چک کنیم. امیدواریم فدراسیون نیز از ما حمایت و دیگران را هم به استفاده از آن ملزم کند.  

ساکت در خصوص حضور تعداد کمی از تماشاگران در بازی فولاد مبارکه سپاهان با راه‌یاب ملل مریوان در سالن، گفت: حدوداً ۱۰ روز پیش از اداره کل بهداشت و درمان و هیئت پزشکی استان اصفهان درخواست حضور تماشاگران را داشتیم، ولی متأسفانه دستورالعمل مربوط به حضور تماشاگران در سالن، روز شنبه و با تأخیر ابلاغ شد و این در حالی است که حضور تماشاگران از دو هفته پیش در دیگر استان‌ها هماهنگ شده بود، امروز این اتفاق افتاد و امیدواریم بتوانیم این زمینه را فراهم کنیم که تماشاگران بیشتری در سالن داشته باشیم.

اشتراک این خبر در :