معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی از یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن فراهم می‌شود.

امیر زاغیان معاون با اعلام این خبر، اظهار کرد: مطابق با اعلام وزارت راه و شهرسازی، متقاضیان طرح‌های ملی مسکن که در زمان ثبت‌نام در طرح‌های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن، شهر محل درخواست و یا مشخصات و اطلاعات خود را در سامانه ثبت‌نام، اشتباه درج کرده‌اند، می‌توانند از روز پنج‌شنبه یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ به مدت یک‌ماه، با مراجعه به سامانه طرح‌های حمایتی مسکن به آدرس http://saman.mrud.ir نسبت به اصلاح شهر محل درخواست مسکن و یا مشخصات و اطلاعات خود اقدام کنند.  

وی تأکید کرد: مردم استان اصفهان که متقاضی طرح‌های ملی مسکن بوده و اقدام به ثبت‌نام کردند، پیش از تغییر شهر محل درخواست خود به «اطلاعیه ثبت‌نام از متقاضیان نهضت ملی مسکن» به تاریخ ۲۰ دی ۱۴۰۰ مندرج در سامانه توجه کنند.  

به گزارش ایسنا، معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان تصریح کرد: در صورت عدم امکان تأمین زمین در شهر محل درخواست، در نزدیک‌ترین شهر ممکن به شهر محل درخواست تأمین زمین انجام می‌شود.  

وی با اشاره به اینکه پایان سال ۱۴۰۰ مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن به پایان رسید، اظهار کرد: در طرح‌های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن جمعاً ۴۱۸ هزار نفر از اهالی استان اصفهان ثبت نام کردند.  

زاغیان گفت: برنامه این استان در طرح نهضت ملی مسکن ۵.۸ درصد نسبت به کشور است، بنابراین بر این اساس برای یک سال نیاز به ساخت ۵۰ هزار و ۹۹۲ واحد در استان است که این تعداد برای چهار سال به ۲۰۳ هزار و ۹۶۸ واحد می‌رسد.  

اشتراک این خبر در :