فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری ۵ نفر از اراذل اوباش در درگیری شب گذشته در بهارستان خبر داد.

سرهنگ “حسین بساطی” در گفتگو با الهام خانی خبرنگار ندای بهار از دستگیری ۵ نفر از اراذل و اوباش در بهارستان خبر داد و گفت:

در پی اعلام خبر ۱۱۰ از طریق شهروندان به مجموعه کلانتری بهارستان شهرستان اصفهان دال بر اینکه تعدادی از اراذل و اوباش با استفاده از سلاح سرد و گرم برای شهروندان مزاحمت ایجاد کردند بلافاصله همکاران با نظارت رئیس کلانتری در صحنه حضور پیدا کردند.

وی افزود: اظهاراتی از شهروندان در صحنه دریافت شد و اطلاعاتی کشف و موضوع در دستور کار عوامل تخصصی کلانتری قرار گرفت.


سرهنگ بساطی با بیان اینکه ساعت ۳ و ۱۰ دقیقه صبح این اتفاق به وقوع پیوست و حدود پنج صبح پنج نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند؛ اظهار داشت: این اقدام با اشراف اطلاعاتی که از آن مکان وجود داشت، در کمترین زمان انجام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف و ضبط تعداد زیادی سلاح سرد قمه و چاقو و دستگیری افرادی که داخل مخفیگاه بودند خبر داد و افزود: نکته قابل توجه در این موضوع هماهنگی خوب و اطلاع به موقع شهروندان به پلیس و اشراف اطلاعاتی و اقدام به موقع همکاران منجر شد این اراذل و اوباش دستگیر شوند.

وی اذعان کرد: در اجرای قوانین و مقررات حتماً با این اراذل برخورد قانونی و قضایی لازم خواهد شد.
سرهنگ بساطی بیان کرد: در اجرای تدابیر فرماندهی انتظامی استان اصفهان این راهبرد را در دستور کار قرار دادیم که اقدام به موقع و قاطع و قانونمند با اراذل و اوباش داشته باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تاکید کرد: اراذل و اوباشی که بخواهم با سلاح سرد یا گرم برای شهروندان ایجاد مزاحمت کند مطمئن باشند پلیس با آنها برخورد قانونی می کند و با اشرافی که وجود خواهد داشت و به سرعت دستگیر و با آنها برخورد می شود.

و در پی موضوع با ویدیویی از سرهنگ بساطی فرمانده ناجا شهرستان همراه هستیم:

وی به اراذل و اوباشی که دارای سوابق متعدد دستگیری هستند و بارها به زندان افتادند و دوباره در سطح شهر برای شهروندان ایجاد مزاحمت کردند،هشدار داد و تاکید کرد: این افراد مطمئن باشند با هماهنگی که بین فرماندهی انتظامی اصفهان و دستگاه قضایی وجود دارد دیگر از عفو با ها و شرایطی که تاکنون برای آنها وجود داشته برخوردار نخواهند بود و با آنها برخورد قانونمند تری صورت می گیرد.

سرهنگ بساطی به شهروندان اطمینان داد و گفت: شهروندان مطمئن باشند پلیس اصفهان به ویژه کلانتری بهارستان با توکل بر خدا و اشرافی که به موضوعات دارد مجرمین را رسد و به موقع با آنها برخورد می کند.

وی در پایان از همکاران خود در کلانتری بهارستان بابت ماموریت موفق به دستگیری اراذل و اوباش در شب گذشته تشکر کرد.

انتهای خبر

اشتراک این خبر در :