مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تاکنون بیشترین ثبت نامی‌های طرح نهضت ملی مسکن استان اصفهان به شهر بهارستان با ثبت نام ٩۴ هزار و ۴٢١ نفر اختصاص دارد.

 علیرضا قاری‌قرآن با اعلام این خبر، اظهار کرد: نام نویسی از مردان مجرد بالای ۲۳ سال از اول دی ماه شروع شده است و متقاضیان در صورت تمایل می‌توانند تا پایان اسفند با مراجعه به سامانه saman.mrud.ir ثبت‌نام کنند.  

 وی ادامه داد: تحویل واحد به مردان مجرد بین ۲۳ سال تمام تا ۴۴ سال تمام پس از اتمام ساخت و ایفای تعهدات متقاضی منوط به ارائه عقدنامه رسمی ازدواج است.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: تازه‌ترین آمار درباره ثبت‌نام متقاضیان مسکن در سامانه طرح نهضت ملی مسکن برای استان اصفهان حاکی از آن است که آمار کل ثبت نام در تمامی شهرهای استان اصفهان به ٢۶۵ هزار و ٨٩٧ نفر رسیده است.  

وی افزود: تاکنون بیشترین ثبت نامی‌ها در استان در شهرهای بهارستان با ثبت‌نام ٩۴ هزار و ۴٢١ نفر، شاهین شهر با ثبت‌نام ٣٨ هزار و ٧٠٠ نفر و فولادشهر با آمار ثبت‌نامی ٢۶ هزار و ٨٢٨ نفر گزارش شده است.  

به گزارش ایسنا، قاری‌قرآن با بیان اینکه امکان ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در تمام شهرهای استان اصفهان فراهم است، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه (ثمن) برای نام نویسی اقدام کنند.  

وی خاطرنشان کرد: تأمین مسکن متقاضیان در شهر مورد تقاضا و یا در نزدیک‌ترین شهر مجاور که امکان تأمین زمین در آن فراهم باشد، صورت می‌گیرد.  

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان درباره متقاضیانی که می‌توانند برای ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند، گفت: در حال حاضر افراد متاهل و یا سرپرست خانوار و مجردین شامل نخبگان علمی با معرفی بنیاد ملی نخبگان، مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن، (معلولین جسمی، حرکتی با دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن و با معرفی سازمان بهزیستی کشور)، زنان خودسرپرست بالای ۳۵ سال سن، بیماران خاص بر اساس ضوابط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام در سامانه اقدام کنند.  

اشتراک این خبر در :