علی اعتصام‌پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کار در حوزه سلامت بسیار مهم است  و بسیاری از مخاطبان ما در سازمان تامین اجتماعی در تنگنای اقتصادی قرار دارند و باید نیازهای درمان آنها به نحو مطلوب در بخش درمان مستقیم سازمان پاسخ داده شود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان با اشاره به عادی شدن روند ارائه خدمات درمانی در مراکز ملکی، اظهار کرد: پیش از همه‌گیری کرونا، انجام عمل‌های جراحی در این مرکز درمانی حتی از بیمارستان شهید فیاض‌بخش تهران نیز بیشتر بود، اکنون با کاهش بیماری که ناشی از ایجاد سرعت در واکسیناسیون عمومی ‌است ، در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران به سرعت تغییر رویکرد داده تا بیماران نیازمند به جراحی را مانند روال قبل پذیرش کنیم.
وی گفت: هم اینک در بیمارستان‌های شریعتی و غرضی اصفهان حداکثر ۲ بخش به بیماران کرونا اختصاص یافته است و باقی تخت‌ها برای انجام عمل‌های جراحی استفاده می‌شود تا خدمات درمانی رایگان برای بیمه‌شدگان به ویژه در شرایط سخت اقتصادی فراهم شود.

اعتصام پور همچنین خواهان مدیریت دانش در شبکه درمانی تامین اجتماعی شد و گفت: در سنوات مختلف بعلت مغفول ماندن عقلانیت در مدیریت درمان شاهد مهاجرت ۳ هزار پزشک بودیم.

وی با اظهار اینکه امروز کارفرماها نه بدنبال اشتغال‌زایی و کار آفرینی بلکه در پی تنها نیروی کار هستند، گفت: با وجودی که همه ساله نخبگان زیادی از دانشگاه های بزرگ فارغ التحصیل میشوند اما جذب بخش دولتی نمی‌شوند چون خواهان وارد شدن به این بخش نیستند.

وی با بیان اینکه  امروزه فرهنگ کار، کارگری و درمان تغییر کرده و دیگر فرصتی نداریم که فرصت‌سوزی کنیم، تصریح کرد: باید مسائل را از سیاست‌زدگی و غیر تخصصی بودن بیرون سازیم و مباحث علمی را با دید عقلانیت بنگریم.

به گزارش ایرنا، سازمان تامین اجتماعی در استان اصفهان در چهار باب  بیمارستان به بیماران خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهد.

اشتراک این خبر در :