توسعه سامانه‌های هوشمند نشانه اراده پلیس برای ارائه خدمات دقیق است

اصفهان – ایرنا – فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: توسعه استفاده از سامانه‌های هوشمند حاکی از اراده پلیس برای افزایش سرعت و دقت بیشتر برای ارائه خدمات و ارتقای سطح کارآمدی نیروی انتظامی است.

به گزارش ایرنا، سردار محمدرضا میرحیدری روز شنبه در آیین صبحگاه مشترک نیروی انتظامی به‌مناسبت هفته ناجا افزود: شعار امسال هفته ناجا با عنوان “پلیس هوشمند، امنیت پایدار”  است و کارکنان ناجا در حال آماده‌باش و ارائه خدمت در مسیر تامین امنیت مردم هستند.

وی همچنین خواهان رسیدگی بیشتر به امور معیشتی کارکنان نیروی انتظامی شد و گفت: اگر کارکنان این نیرو دغدغه امور زندگی را نداشته باشند تمام وجود خود را وقف خدمت‎ رسانی به مردم می‌کنند.

وی اظهار داشت: امروز مجموعه نیروی انتظامی به عنوان پلیس خدمتگزار در خدمت مردم است و مقابل متخلفان، اشرار و زیاده‌خواهان با تمام قوا ایستاده‌اند.

رییس پلیس استان اصفهان یادآور شد: مهمترین رسالت کارکنان ناجا تامین و ایجاد امنیت در کنار سایر دستگاه‌های متولی است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در تمام حوزه‌ها از جمله نقاط مرزی تا مقابله با اشرار و مفسدان اقتصادی و توطئه‌کنندگان در حوزه‌های فرهنگی در خط مقدم دفاع از حق مردم و استقرار و پایداری امنیت قرار دارد.

سردار میرحیدری با بیان اینکه پلیس پناهگاه مردم است تاکید کرد: در این راستا تلاش نیروی انتظامی بهره‌گیری از توان نخبگان و همکاری سایر بخش‌ها برای تامین امنیت کشور است.

فرمانده انتظامی اصفهان با اشاره به موفقیت و رتبه‌های برتر پلیس استان اصفهان در بخش‌های مختلف  افزود: مجموعه انتظامی استان در کنار سایر دستگاه‌های امنیتی، امروز مفتخر است که بین استان‌های کشور در کنترل جرایم خشن و سرقت رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا اصفهان جزو پنج استان برتر کشور در کاهش سرقت است و موفق به کاهش ۶۰ درصدی جرایم خشن شده است.

 ۱۷ تا ۲۴ مهر به عوان “هفته ناجا” نامگذاری شده است.

اشتراک این خبر در :