معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مهلت ثبت‌نام مردان مجرد بالای ۲۳ سال در طرح نهضت ملی مسکن تا پایان سال جاری تمدید شد.

 امیر زاغیان با اعلام این خبر، اظهار کرد: نام‌نویسی از مردان مجرد بالای ۲۳ سال در سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن (نهضت ملی مسکن) قرار بود تا ۲۰ بهمن‌ماه به پایان برسد که با اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی این مهلت تا پایان سال ۱۴۰۰ تمدید شده است.

وی گفت: براین اساس چنانچه افرادی که به هر دلیل نتوانسته‌اند در سامانه ثبت‌نام کنند تا آخر سال می‌توانند با مراجعه به سامانه ثمن به آدرس saman.mrud.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در تاریخ ۲۰ دی‌ماه سامانه طرح نهضت ملی مسکن به مدت یک ماه برای تمام شهرهای استان اصفهان بازگشایی شد که مهلت نیز تمدید و متقاضیان این شهرها نیز می‌توانند تا پایان سال در طرح نهضت ملی مسکن ثبت‌نام خود را انجام دهند.

 وی اظهار کرد: از ۲۸ مهرماه ۱۴۰۰ که ثبت‌نام طرح جهش تولید مسکن آغاز شد، تاکنون مجموعاً حدود ۲۹۳ هزار نفر در استان اصفهان متقاضی بهره‌مندی از مزایای این طرح بوده و اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند.

 زاغیان گفت: از این میزان ثبت‌نام حدود ۲۵۰ هزار نفر متاهل و یا سرپرستان خانوار هستند و حدود ۴۳ هزار و ۵۰۰ مجرد نیز ثبت‌نام کرده‌اند.

اشتراک این خبر در :