دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا گفت: استان اصفهان همواره سهم زیادی در مشارکت برنامه‌های ملی و همگانی فدراسیون داشته و در سه سال اخیر هیئت برتر کشور انتخاب شده است.

سید محسن موسوی، امروز (دوشنبه، ۹ اسفندماه) در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا که در تالار افتخارات سرای ورزشکاران برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: کار در این هیئت و جامعه ورزشی دلی است، و آدم‌ها در این حوزه با عشق خدمت می کنند، هرچند می دانیم مشکلات بسیاری در مسیر حرکت آنها وجود دارد.

وی افزود: مشکلات مالی در دو سال اخیر کار را سخت‌تر کرده است. تمام برنامه‌های ورزشی هیئت‌ها و فدراسیون را بدون گرفتن هیچ هزینه‌ای اجرایی کرده‌ایم.

وی بیان کرد: از مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان می‌خواهم با نهایت دلسوزی و دست و دل بازی با هیئت رفتار کنند و مکانی را برای فعالیت‌های این هیئت اختصاص دهند.

دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا اضافه کرد: باید همگی یک‌صدا باشیم تا بتوانیم کارها و اهدافی که داریم را پیش ببریم و خودمان  برای یکدیگر مانع ایجاد نکنیم. هیئت اصفهان از برترین هیئت‌های استانی و در سه سال گذشته نیز هیئت برتر کشوری بوده است. در فدراسیون تا جایی که بتوانیم حامی هیئت‌های استانی و ورزشکاران هستیم.

موسوی خاطرنشان کرد: استان اصفهان همیشه سهم زیادی در مشارکت‌های ملی و نیز بخش همگانی داشته است. شعار فدراسیون ورزش برای سلامتی است و فعالیت بیشتر ما در بخش همگانی و ایجاد شرایط و توسعه برای ورزشکاران تحت پوشش است.

اشتراک این خبر در :