عباس مقتدایی، روز(پنجشنبه، ۱۸ فروردین) در جلسه شورای اداری اصفهان که در شهرداری بهارستان برگزار شد، اظهار کرد: در آینده‌ای نزدیک رئیس جمهور به اصفهان خواهند آمد و باید با هم‌افزایی حداکثر بهره برداری از این سفر را ببریم. مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان آمادگی کامل برای همکاری کامل با مدیران استانی را دارد. 

وی افزود: حاشیه‌نشینی، کمبود آب و فرونشست زمین از مشکلات مهم استان  اصفهان هستند که عزم ملی را برای حل آن طلب می‌کند و برای توسعه استان باید وفاق و همدلی افزایش یابد.جلسه امروز کارآمدی خوبی داشت و ۴ شهرستان جدید هم که به استان اصفهان اضافه شده اند باید چنین جلساتی داشته باشند.

به گزارش ایسنا،همچنین زهرا شیخی، نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در ۲۰ ماه گذشته که نماینده اصفهان بودم نیاز جدی به بلوغ کاری داریم و مسئولان بیشتر در استان به حاشیه پرداختند تا متن که در جلسه امروز خوشبختانه این بلوغ و کارآمدی را دیدیم. هم صدایی مسئولان نیاز است.

سید رضا مرتضوی، استاندار اصفهان نیز گفت: این جلسات را مرتب برگزار می‌کنیم و به‌صورت میدانی به شهرستان‌ها می‌رویم و مصوبات خاصی را هم خواهیم داشت.

وی افزود: مصوبات جلسات باید جدی پیگیری شود تا روحیه نشاط و امید مردم به یاس تبدیل نشود. هیچ مصوبه‌ای که در سفرهای شهرستانی ت

اشتراک این خبر در :