سارقان تابلو‌های علائم رانندگی بهارستان دستگیر شدند.

سرگرد بدیعیان رییس کلانتری۲۲ شهر بهارستان از دستگیری عاملین سرقت تابلو‌های علائم راهنمایی و رانندگی مربوط به معابر شهری و حومه‌ای بهارستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ندای بهار ، سرگرد بدیعیان ضمن اعلام خبر دستگیری سارقان علائم رانندگی بهارستان در ادامه و تشریح موضوع به خبرنگار این رسانه گفت:

چندی پیش در پی وصول گزارشاتی مستمر ، با موضوع سرقت تابلوها و علائم هشداری راهنمایی و رانندگی حاشیه معابر شهری و برون شهری در محدوده بهارستان که از جنس فلز میباشد، موضوع با فوریت لازم در دستور کار «کارشناسان واحد تجسس کلانتری بهارستان» قرار گرفت.

با هماهنگی‌های قضائی صورت گرفته، طی عملیاتی حساب شده توسط مامورین واحد تجسس این کلانتری و نیز اشراف اطلاعاتی که وجود داشت خوشبختانه طی اجرای عملیاتی موفق شدیم سارقین را در مخفیگاه‌شان بازداشت و ضمن تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی نماییم.

سروان طیبی، مسئول واحد تجسس کلانتری۲۲ شهر بهارستان در ادامه افزود:طی بازرسی بعمل آمده از مخفیگاه سارقین مقادیر قابل توجه از تابلو و علائم هشدار شهری و راهنمایی و رانندگی و تعدادی موتور سیکلت اوراق شده سرقتی نیز کشف و ضبط گردید.

سرگرد بدیعیان درپایان با اشاره به اینکه نبود تابلو‌های راهنمایی و رانندگی می‌تواند عواقب خطرناکی، از جمله؛ تصادفات رانندگی را در پی داشته باشد و ارتباط مستقیم با جان مردم دارد، به شهروندان توصیه کرد:در صورت مشاهده افراد مشکوک در سطح جاده‌ها و معابر شهری ، بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند/انتهای خبر

اشتراک این خبر در :