سرپرست شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین دکتر تاج زاد امام جمعه بهارستان، فضای شهر جدید بهارستان را فضایی مطلوب توصیف کرد و گفت: سرزندگی و نشاط ایجاد شده در شهروندان این شهر جدید نوید دهنده فضایی مطلوب است که امروز شاهد آن بودم.
دکتر جعفری ظرفیت این شهر را در حوزه سرانه های خدمات عمرانی وفرهنگی مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با همدلی و همکاری مدیران شهری می توان الگوی ایرانی – اسلامی را در دروازه این شهر ایجاد کرد تا بتواند بعنوان الگویی نمونه در بین شهرهای جدید کشور در این شهر جدید شناخته شود.
وی همچنین بر پیاده سازی الگوی ایرانی – اسلامی در شهر بهارستان تاکید کرد و گفت: هنوز برای رسیدن به وضعیت مطلوب و آرمان های پیش رو فاصله هست و با برنامه ریزی دقیق تر و استفاده از تجربیات مدیریت شهری می توان به سمت شرایط مطلوبتر حرکت کرد.
سرپرست شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید افزود: امیدواریم با شتاب بیشتری اتفاقات خوبی برای ارتقای کیفیت فضای شهری وخدمات شهری در این شهر جدید فراهم شود.
دکتر جعفری گفت: تلاش شود تا با ایجاد فضای شهری با الگوی ایرانی – اسلامی هویت ۱۰۰ سال از جنس شیخ بهایی ها در شهر ایجاد شود وتحقق آن با همدلی بین مدیران ایجاد می شود

اشتراک این خبر در :