سید رسول هاتفی زاده خبرنگار :

عامل اصلی هنجار شکنی در شهر بهارستان کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد …

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای بهار از بهارستان؛
عملیات دستگیری عامل اصلی هنجار شکنی و برگزاریِ محفل رقص بصورت مختلط در حاشیه‌ی پارک “دریاچه زیتون بهارستان” همزمان با شب شهادت حضرت عبدالعظیم ، موفق و فرد مذکور دستگیر شد.

سرگرد بدیعیان رئیس کلانتری ۲۲ بهارستان در گفتگویی که با سید رسول هاتفی زاده_دبیر سرویس اجتماعی خبر، از بهارستان داشت، ضمن اعلام این خبر تشریح کرد:

ساعتی پس از انتشار کلیپ‌های مربوط به این هنجار شکنی در بستر فضای مجازی، بلافاصله عملیات شناسایی عامل ویا عاملین احتمالی این اقدام ضد فرهنگی که به قصد برهم زدن نظم جامعه تلقی میگردد، در دستور کار همکارنم قرار گرفت.

سرگرد بدیعیان در ادامه نیز بیان نمود؛ همکاران اینجانب در واحد های اطلاعات_عملیات کلانتری بهارستان موفق شدند سرانجام عامل اصلی بروز این ناهنجاری (که با آوردن سیستم پخش کننده قدرتمند موسیقی، اقدام به تجمع تعداد قابل توجهی از جوانان و نوجوانان محل، به گرد خود شده بود) را عصر روز بعد و کمتر ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر نمایند.

رییس کلانتری ۲۲ بهارستان در پایان ضمن هوشیار خواندن پلیس از شهروندان محترم خواست تا از شرکت در چنین تجمعاتی که مشخصاً عامل برهم خوردن نظم اجتماع خواهد بود خودداری نمایند و با اقدامات خلاف قانون سبب ایجاد ناامنی در جامعه نشوند//

سیدرسول هاتفی زاده/ ندای بهار

اشتراک این خبر در :