محمدعلی احمدی روز دوشنبه در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی برنامه‌های دهه فجر امسال افزود: باید از فضای مجازی در دهه فجر امسال  برای نشر فرهنگ و آرمان انقلاب بهره برداری کرد.

وی بابیان اینکه امام با پشتوانه الهی آرمان‌های جدیدی را در دنیا تعریف کردند گفت: دهه فجر ایام بزرگداشت انقلابی است که درزمانی به وقوع پیوست که غرب و شرق، دنیا را تقسیم کرده بودند و تصمیم گیران تحت سیطره شرق و غرب بودند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: در آن زمان با ورود امام، آرمان‌های جدید با پشتوانه الهی تعریف شد و حرکت انقلاب با شعارهای متفاوت و بر پایه رأی مردمی با محوریت دین شکل گرفت و امروز شاهد هستیم که شعارها و آرمان‌های انقلاب جهانی شده است.

وی تأکید کرد: ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر باید یادآور دستاوردهای انقلاب باشد بطوری‌که امروز برای هرگونه تصمیمی برای ایران باید اتحاد بین‌المللی تشکیل شود و بااین‌وجود کاری هم از پیش نمی‌برند.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری جشن‌های انقلاب اسلامی باید به دست مردم اجرا شود گفت: ما می‌توانیم برنامه‌هایی را طراحی کنیم که در آن مردم تصمیم گیر و اجراکننده آن باشند و در این راستا ستادهای مردمی در تمامی دستگاه‌ها، نهادها، مساجد، مدارس و دیگر بخش‌ها تشکیل و جشن‌های محله محور با پوشش رسانه‌ای قوی برنامه‌ریزی شود.

احمدی در ادامه تصریح کرد: استان اصفهان در زمان پیروزی انقلاب  ۲۱۷ شهید را تقدیم نظام کرده است که نباید یاد و نام این شهدا فراموش شود و بر این اساس مدیران دستگاه‌ها در این ایام با حضور در مدارس باید جشن‌های انقلاب را در کنار دانش‌آموزان باقوت برگزار کنند.

این جلسه در آستانه گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به‌منظور برنامه‌ریزی و هماهنگی برنامه‌های دهه فجر با حضور مسوولان دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

اشتراک این خبر در :