مدیر کل پست استان اصفهان گفت: خدمت‌رسانی پست در ایام پایانی سال و نوروز متوقف نمی‌شود و مشتریان نباید از این بابت نگران باشند.

حمید باقری درباره فعالیت پست استان در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز، اظهار کرد: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم مشتریان و جلب رضایت آنان وهمچنین ارائه خدمات مطلوب به همه مردم در ایام پایانی سال و نوروز سال ۱۴۰۱ واحدهای قبول به شرح ذیل خدمات پستی را ارائه می‌دهند.

۱-ناحیه پستی نشاط در روز تعطیل ۲۹ اسفند۱۴۰۰ از ساعت ۸ الی ۱۳ دارای کشیک قبول مرسولات است.

۲-باجه‌های قبول نواحی پستی فیض و نشاط در روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ و همچنین باجه مرکزی تمام ادارات پست شهرستان‌های تابعه پست اصفهان در روزهای ذکر شده از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ دارای شیفت قبول مرسولات هستند.

مدیر کل پست استان اصفهان افزود: تمام واحدهای پستی فوق موظفند در صورت حضور مشتری در باجه‌های قبول‌، بدون توجه به ساعات یاد شده تا آخرین مشتری را پذیرش و حسب ضرورت و نیاز مشتریان ساعت کشیک را افزایش دهند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل پست استان اصفهان، باقری افزود: موزعین نواحی توزیع اصفهان و ادارات پست شهرستان‌های تابعه در روزهای ۲۷ و ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ و روزهای دوم، چهارم و دوازدهم فروردین ۱۴۰۱ دارای کشیک توزیع هستند.

وی همچنین گفت: باجه‌های مرسولات معطله در واحدهای مذکور نیز  از ساعت ۸ تا ۱۳ باز است.

اشتراک این خبر در :