مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان از آمادگی ناوگان تاکسیرانی برای سرویس دهی به مدارس خبر داد.

محمد پرورش با اعلام این خبر به ایسنا گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و اعلام آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس، پس از تعطیلات نوروز و برگزاری کلاس‌های درس به‌صورت حضوری، سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان شرکت‌های حمل و نقل دانش آموزی را فعال کرد و مقرر شد خودروهایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند فراخوان شوند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان از فعالیت ۴۵ شرکت برای سرویس دهی به دانش آموزان خبر داد و اظهار کرد: فعالیت شرکت‌های حمل و نقل دانش آموزی در دوران شیوع کرونا متوقف شده بوده، اما با وجود همه مشکلات، اکنون این شرکت‌ها با تمام توان آماده خدمت‌رسانی به دانش آموزان هستند.

پرورش از والدین دانش آموزان خواست درخواست خود را برای استفاده از خدمات سرویس مدارس به مدارس اعلام کنند و افزود: با توجه به محدودیت زمانی که برای ارائه سرویس دهی داریم، خانواده‌ها از ۱۴ تا۱۸ فروردین ماه فرصت دارند درخواست اولیه خود را با واریز مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت اعلام کنند.

وی با بیان اینکه پس از ثبت نام خانواده‌ها، شرکت‌های حمل و نقل دانش‌آموزی طبق تعرفه‌های مصوب، هزینه‌های سرویس را به خانواده‌ها اعلام می‌کنند، گفت: تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت و خانواده‌ها امضاء خواهد شد، ضمن اینکه سرویس دهی با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

اشتراک این خبر در :