مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: نگاه امام و رهبری در بحث تمدن سازی و صدور انقلاب سر آمد همه تفکرات است.

به گزارش ایرنا، مسعود احمدی نیا در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز اصفهان اظهارداشت:همه ما در مقابل این یادگار مسوول هستیم و اندیشه امام(ره) نیز بر این بود که همه ملت ایران با همدلی در مکتب اهل بیت(ع) قرار گیرند .
وی ادامه داد: اثرات بصیرت شهدا در سایه ولایتمداری اکنون در عرصه استراتژیک مشخص شده و آن عزیزی که خدا را بشناسد و راهبرد تفکر آزادی خواهی در برابر استکبار داشته باشد می تواند در مقابل هیمنه دشمن ایستادگی کند.
احمدی نیا با اشاره به اینکه اصفهان ده درصد ایثارگران کشور را در خود جای داده است،بیان داشت:همین یادگاران دوران دفاع مقدس جاودانه از انقلاب دفاع می کنند و ملت عزیز اصفهان در صبر و استقامت والدین، صبوری جانبازان و آزادگان سرآمد است.
وی تاکید کرد:  ۹۰ درصد جانبازان معتقدند جهاد ادامه دارد و به فرموده رهبری ظرفیت جوانان در ابعاد مختلف امروز در نظام اسلامی نمی تواند موجب کم توجهی به سیره شهدا شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: کم توجهی به راهبرد و استراتریک گام دوم کم توجهی به نظام است اما دشمنان بدانند ما آرامش آنها را بر هم می ریزیم.
وی بیان داشت: این صلابت و بزرگی و عزت حاصل مکتب و نگاه متعالی خداوند است و اگر کسی در مسیر ولایت از مسیر امام(ره) خارج شد در برابر جایگاه نظام اسلامی چه مسئول با حکم و چه یک ایرانی در برابر نظام انقلاب اسلامی مسوول است.
وی اضافه کرد:عدم انتقال فرهنگ شهادت موجب می شود دشمن ما را نشان گرفته و با بمب باران افکار خود اهداف شومی را پیاده کند.
احمدی نیا تصریح کرد :صبوری خانواده شهدا و نگاه آنها به نگهداری از دستاوردهای انقلاب نه یک گام که چند گام جلوتر است و نباید مورد بی توجهی و فراموش قرار گیرد.

اشتراک این خبر در :